برگزاری اولین همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران

10 اردیبهشت 1397 - ساعت 15:14

اولین همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران 19 اردیبهشت 97 در سالن همایش وزارت نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران – همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران با هدف ارائه تصویری روشن از چشم‌انداز اقتصادی کشور در سال ۱۳۹۷، شناسایی فرصت‌های موجود در دو حوزه «تامین مالی» و «سرمایه‌گذاری»، ارائه راهکارهای عملیاتی برای سازمان‌ها (به تفکیک شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ) و بررسی استراتژی‌های هوشمندانه سرمایه‌گذاری درسال ۹۷برگزار می‌شود.

گفتنی است: درهمایش ملی «تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران»، استادان برجسته علمی و اجرایی از جمله دکتر حسین عبده تبریزی، عضو شورایعالی بورس و اوراق بهادار، دکتر طهماسب مظاهری رئیس کل اسبق بانک مرکزی، دکتر سعید اسلامی بیدگلی دبیر کل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، دکتر علی سنگینیان رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران و تحلیل‌گران ارشد بازارهای طلا و ارز، مسکن و مستغلات و سهام حضور دارند.

شایان ذکر است: تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای تحقق اهداف سازمان‌ها و رسیدن به چشم‌اندازهای اقتصادی کسب‌وکارها، همواره یکی از دغدغه‌های جدی مدیران بوده و کمبود منابع و نقدینگی و بی‌ثباتی در بازار ارز و سایر بازارهای پولی و مالی، سازمان‌ها را با مسائل جدی‌تر و پیچیده‌تری مواجه کرده است. به‌ویژه ممکن است به دلیل تجربه‌ای مشابه نوسانات اخیر نرخ ارز، گاه شرکت‌ها به دلیل نگرانی از متاثرشدن از شرایط و  یا ورود به دوران ضرردهی، بصورت شتاب‌زده تمرکز خود را از فعالیت اصلی شرکت خارج کرده و با اخذ تصمیمات اشتباه اعم از تهیه مقادیر بالای مواد اولیه یا سرمایه‌گذاری در مسیری اشتباه، بیش از پیش کسب‌وکار خود را با تهدید مواجه کنند.

یادآور می شود: مدیران عامل، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار، مدیران ارشد شرکت‌های غیرمالی، مدیران مالی شرکت‌های غیرمالی، مدیران پروژه‌های بزرگ و تجار و بازرگانان مخاطبان اصلی این همایش به‌شمار می‌روند.

در ضمن همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران، با همکاری «کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران» و «موسسه توسعه مدیریت و فن معنا» در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه در سالن همایش وزارت نیرو برگزار می شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش (88935486) تماس گرفته و یا به آدرس الکترونیکی imtd.ir مراجعه نمایند.       

  • پربازدید ها